Kişisel Verilerin Korunması Politikası

Kişisel Verilerin Korunması Politikası

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI


Gizliliğinize Saygılıyız

İşlemleriniz sırasında verdiğiniz ya da çeşitli araçlarla elde edeceğimiz kişisel verilerinizi saklamada ve kullanmada özel bir titizlik gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Bilgi saklama ve güvenliği şirketimizin politikasının bir parçasıdır. Bununla birlikte bizim web sayfamızdan bağlantı ile gideceğiniz başka sayfalar için bu garantiyi vermemiz mümkün değildir.

Gizlilik

Kişisel bilgilerinizi gizlilik ilkelerimize göre her türlü hile, kayıp, yok olma ve yetkisiz kişilerce kullanılma ihtimaline karşı kontrol altında tutuyoruz. Gizlilik yöntemlerimiz sürekli olarak kontrol edilip, geliştirilen yeni teknolojilerle desteklenmektedir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve İşlenmesi

İlgili mevzuatta kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veri olarak tanımlanmaktadır. Bu web sitesi otelimizin geniş ürün yelpazesine ilişkin bir içeriği ihtiva etmekle birlikte, Cent Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından birlikte kullanılmaktadır.

İletişim

Kişisel verilerinizle ilgili olarak Başvuru formlarında ilgili mevzuata uygun olarak yer verilen usullerle tarafımıza başvurabilirsiniz.

Cent Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret A.Ş Aydınlatıcı Metinleri

Cent Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret A.Ş Başvuru ve Beyan Formları

 

Get 20% Off Every Package

In order to reach you and define your 20% discount reservation, you only need to write us your phone number.